Difference between revisions of "Menus e Janelas"
From Tibia Tactics Knowledge Base
(Created page with "← Interface {| class="wikitable" |- | File:Bot Menu.png <p> Bot Menu </p> || File:Top Menu.png <p> Top Menu </p> || File:Quick Pick.png <p> Quick...") |
|||
| Line 3: | Line 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[File:Bot Menu.png]] <p> [[Bot Menu]] </p> || [[File:Top Menu.png]] <p> [[Top Menu]] </p> || [[File:Quick Pick.png]] <p> [[Quick Pick]] </p> | + | | [[File:Bot Menu.png]] <p> [[Bot Menu]] </p> || [[File:Top Menu.png]] <p> [[Top Menu]] </p> || [[File:Quick Pick.png]] <p> [[Quick Pick]] </p> || [[File:Settings.png]] <p> [[Settings]] </p> |
|} | |} | ||



