Difference between revisions of "Menus e Janelas"
From Tibia Tactics Knowledge Base
| Line 3: | Line 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[File:Bot Menu.png]] <p> [[Bot Menu]] </p> || [[File:Top Menu.png]] <p> [[Top Menu]] </p> || [[File:Quick Pick.png]] <p> [[Quick Pick]] </p> || [[File:Settings.png]] <p> [[Settings]] </p> | + | | [[File:Bot Menu.png]] <p> [[Bot Menu]] </p> || [[File:Top Menu.png]] <p> [[Top Menu]] </p> || [[File:Quick Pick.png]] <p> [[Quick Pick]] </p> || [[File:Settings.png]] <p> [[Settings]] </p> || [[File:Profile_Cutted.png]] <p> [[Profile]] </p> |
|} | |} | ||




