Difference between revisions of "Login"
From Tibia Tactics Knowledge Base
| Line 10: | Line 10: | ||
| [[File:Bot Menu.png]] || [[Bot Menu]] || Não | | [[File:Bot Menu.png]] || [[Bot Menu]] || Não | ||
|- | |- | ||
| − | | [[File:Top Menu | + | | [[File:Top Menu.png]] || [[Top Menu]]|| Não |
|- | |- | ||
| [[File:Quick Pick.png]] || [[Quick Pick]]|| Não | | [[File:Quick Pick.png]] || [[Quick Pick]]|| Não | ||


